Když si nevíte rady ...

... jsme tu pro vás, rádi pomůžeme při tvorbě vašeho webu.

... přečtěte si 11 nejčastějších otázek

Obsah stránky

 1. Jaký je průběh zakázky?
 2. Jak tvoříme grafický návrh?
 3. Na co je při návrhu vzhledu klademe důraz?
 4. Kolik grafických návrhů nám nabídnete?
 5. Mohu mít připomínky ke grafickému návrhu?
 6. Jak probíhá kódování webových stránek?
 7. Pro jaké prohlížeče webové stránky tvoříme?
 8. Jak probíhá programování aplikací?
 9. Jaké máte termíny dodání?
 10. Pomůžete nám s údržbou obsahu?
 11. Poradíte s výběrem a registrací domény?

Odpovědi na otázky

1. Jaký je průběh zakázky?
 1. Kontaktujte nás a uveďte své požadavky. Můžete použít žádost o cenovou kalkulaci.
 2. Do 3 pracovních dnů Vám pošleme na e-mail podrobnou cenovou kalkulaci.
 3. Bude-li se Vám cena líbit, pošleme návrh smlouvy (e-mailem nebo poštou).
 4. U nových zákazníků požadujeme po podpisu smlouvy peněžní zálohu 30 % z dohodnuté částky.
 5. Pracovní proces (vstupní analýza, grafický návrh, příprava šablon, implementace obsahu apod.).
 6. Hotové dílo Vám po dokončení zašleme na e-mail, případně na CD poštou nebo nahrajeme na WWW server.
 7. Zkontrolujeme funkčnost všech částí, korektnost zobrazení v běžných prohlížečích.
 8. Po převzetí díla Vám zašleme e-mailem nebo poštou fakturu za naši práci.
2. Jak tvoříme grafický návrh?
Grafický návrh vzniká podle Vašich konkrétních požadavků a podkladů. Analyzujeme konkurenční weby. Vaši představu s Vámi probereme a upozorníme na případná úskalí navrhovaného řešení. Následně vytvoříme grafický návrh nového webu.
Nemáte-li představu o vzhledu Vašeho nového webu, nevadí! Probereme s Vámi obecné představy (bude nás zajímat jaké jiné stránky se Vám líbí a proč, jaké jsou Vaše firemní barvy, jaké cíle s webovou prezentací máte apod.). V případě potřeby pro Vás vyhotovíme nejprve „slepou“ verzi návrhu, která neobsahuje žádnou grafiku, poslouží však oběma stranám jako ukázka k ujasnění rozvržení jednotlivých prvků na stránce s ohledem na maximální intuitivnost stránky – sami si tuto skicu připravujeme vždy.
3. Na co při návrhu vzhledu klademe důraz?
Grafika má za úkol vystihnout zaměření webu. Myslíme si, že obsah je král a vzhled podtrhuje účel webu. Grafický návrh tvoříme tak, aby byl přehledný, rychle se načítal a působil profesionálním dojmem. Při návrhu vzhledu využíváme naše znalosti přístupnosti a použitelnosti. Myslíme především na budoucí návštěvníky webu.
4. Kolik grafických návrhů nám nabídnete?
Jeden. Myslíme si, že při přípravě mnoha různých návrhů bychom museli každý z nich nějak ošidit. I proto předkládáme jediný návrh. To ale neznamená, že nakonec Váš web třeba nebude vypadat odlišně od prvního návrhu.
5. Mohu mít připomínky ke grafickému návrhu?
Zajisté. Můžete nám poslat konkrétní připomínky k dodanému grafickému návrhu. Zajímá nás, co se Vám nelíbí a co byste chtěli jinak. Vaše návrhy s Vámi prodiskutujeme a případně zapracujeme. V tom pokračujeme, dokud se nedohodneme na perfektním vzhledu Vašeho webu.
Konečný vzhled pak „nařežeme“ a připravíme ke kódování.
6. Jak probíhá kódování webových stránek?
Stránky vytváříme podle zásad moderního webu. Důraz klademe na dodržování standardů, sémantickou správnost. Odevzdáváme stránky bez chyb. Naše stránky jsou přístupné i pro návštěvníky s vypnutým zobrazováním obrázků, vypnutým JavaScriptem nebo bez podpory stylů. Stránky jsou již v základu optimalizovány pro webové vyhledávače. Od nás také dostanete speciální tiskový styl uzpůsobený pro tisk na tiskárně.
7. Pro jaké prohlížeče webové stránky tvoříme?
Vaše nové stránky se správně zobrazí ve všech moderních webových prohlížečích (IE6 a IE7, Firefox 1.0 a novější a Opera 8 a novější). Ve starších zřídka používaných prohlížečích budou stránky čitelné.
8. Jak probíhá programování aplikací?
Na složitější aplikace typu redakční systém, elektronický obchod se dobře připravíme. Nejprve důkladně analyzujeme daný projekt. Vzniklá projektová analýza přesně popisuje funkčnost budoucí aplikace. Ve vhodný okamžik aplikaci nainstalujeme na našem serveru a Vy k němu dostanete přístup. Můžete tak sledovat vývoj, testovat a připomínkovat.
9. Jaké máte termíny dodání?
Termín dodání je ovlivněn rozsahem projektu a jeho průběhem. Obvykle připravíme grafický návrh do 10 dnů od podepsání smlouvy. Šablony vytvoříme do 10 dnů od schválení grafické podoby webu. Na termínech jiných prací (vytvoření rozsáhlého obsahu webu, vytvoření e-shopu atd.) se dohodneme podle jejich rozsahu a náročnosti.
10. Pomůžete nám s údržbou obsahu?
U nejmenších projektů se postaráme o menší aktualizace obsahu jako jsou změny kontaktních údajů atp. zdarma. U větších webů doporučujeme použít vhodný redakční systém. Obsah si pak snadno udržuje klient sám.
Ve smlouvě se můžeme dohodnout na nejrůznějších způsobech aktualizace obsahu Vašeho webu.
11. Poradíte s výběrem a registrací domény?
Určitě. Poradíme Vám, jak vybrat jméno pro Váš nový web. Doménu zaregistrujeme a postaráme se o umístění webu na internet.

Vyžádejte si bezplatnou a nezávaznou cenovou kalkulaci.

Podpora zákazníkům

 • FAQ

  - několik nejčastěších otázek

 • Návody

  - nevíte jak nastavit email ve svém poštovním klientovi, máte problémy s prohlížečem, podívejte se do této části s návody, kterou budeme postupně doplňovat

 • Kalkulace

  - rádi vám zpracujeme cenový návrh s časovým harmonogramem prováděných prací, kalkulace je nezávazná.


Pokud jste nenašli na této stránce odpověď na vaši otázku, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonicky na uvedených telefoních číslech.


W3M | Email:info@w3m.cz
Tel.: (+420) 731 177 187
Tel.: (+420) 604 153 845
© 2008 W3M
Doporučte nás | Mapa webu | Webmaster